COOLTUR Partnerem Karty Dużej Rodziny

Impreza objęta programem. Zapytaj o szczegóły!

Pełna atrakcji kolonia z elementami sportu!

To może być pierwsza kolonia wyjazdowa Twojego dziecka! Pełna aktywnych atrakcji i sportów dla dzieci w wieku 7-13 lat, organizowana tuż przy pięknej bałtyckiej plaży. Początkiem wakacji zapraszamy na Sianożęty Active - Kolonia!


Program kolonii

Wycieczki programowe
- Wycieczka rekreacyjna: spływ kajakowy rzeką Parsętą, fragmentem jednego z najpiękniejszych jej odcinków prowadzącym do Kołobrzegu. Nowoczesne kajaki 2-osobowe. Kamizelki ratunkowe dla wszystkich uczestników. (czas trwania: ok. 4 godzin),

Wycieczki środowiskowe rowerowe
- Sianożęty i Lotnisko w Bagiczu,
- Gąski Latarnia Morska (z wejściem na taras widokowy),
- Kołobrzeg ze spacerem po porcie i wstępem na molo (przejazd ścieżką rowerową).

Pozostałe elementy programu:
- Kąpiele morskie pod opieką ratownika WOPR,
- Neptunalia - chrzest, pasowanie, zabawy na plaży,
- Gry sportowe na wolnym powietrzu (siatkówka plażowa, koszykówka, piłka nożna, tenis stołowy, biegi rekreacyjne),
- Konkursy i zabawy (dwa ognie, konkurs rzeźby z piasku, rozgrywki balonowe, zabawy integracyjne i inne),
- Ognisko z pieczeniem kiełbasek, śpiewankami z gitarą i zabawami,
- Rywalizacja zespołów przez cały czas trwania koloni,
- Dyskoteki,
- Projekcje multimedialne.

Szczegóły imprezy

Termin
Wyjazd: 2019-06-22 17:10. Powrót: 2019-07-05 10:19 (14 dni).
Wiek uczestników
7 - 13 lat.
Zakwaterowanie
Pokoje z łazienkami.
Pokoje 2, 3 i 4 osobowe oraz typu studio z pełnym węzłem sanitarnym i bieżącą ciepłą wodą. Wyposażenie pokoju: tapczany jednoosobowe, szafa w przedpokoju, stoliczek, półki na ścianach. Pokoje przed każdym sezonem są odświeżane, a w trakcie trwania koloni co drugi dzień sprzątane.
Wyżywienie
FF - pełne wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja.
Całodzienne wyżywienie obejmujące śniadanie, obiad, podwieczorek, kolację oraz suchy prowiant na podróż powrotną. Posiłki urozmaicone, odpowiadające normom zarówno pod względem ilości, jak i jakości oraz wartości odżywczych, bogate w witaminy, dużą ilość warzyw i owoców. Dodatkowo uczestnicy przez całą dobę mają udostępnione napoje.
Opieka
pielęgniarsko-lekarska
Zapewnienie opieki pielęgniarsko-lekarskiej oraz lekarstw pierwszej pomocy.
Ubezpieczenie
NNW i KL
Dla wszystkich uczestników i wychowawców. Suma ubezpieczenia przypadająca na jedną osobę wynosi: NNW do 10000.00 PLN, KL do 2000.00 PLN.

Cena

1760,- zł
Podana cena na jedną osobę brutto.
Cena obejmuje
Realizację programu, transport (z Bielska-Białej), noclegi (pokoje z łazienkami), wyżywienie, wszystkie bilety wstępu, opłatę przewodników w miejscach zwiedzania, ubezpieczenie NNW i KL.
COOLTUR Partnerem Karty Dużej Rodziny
Rodzina+

COOLTUR jest Partnerem Programu Karta Dużej Rodziny i Programu Rodzina+.
Jeżeli posiadasz taką Kartę zapytaj o rabat dla uczestników wybranego jednego programu!

Liczba miejsc ograniczona. O uczestnictwie w kolonii decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania kolonii w przypadku braku wystarczającej ilości chętnych, jednak nie później niż do 31-05-2019. W takim wypadku wpłacona zaliczka zostanie w całości zwrócona wpłacającym.

Transport i lokalizacja

Transport
PKP + Autokar.
Wyjazd w pierwszym dniu w godzinach wieczornych - przejazd nocny (za zgodą rodziców) - pobyt od rana drugiego dnia do wieczora przedostatniego dnia - przejazd nocny (za zgodą rodziców) - powrót ostatniego dnia w godzinach rannych.
Lokalizacja
Sianożęty, nadmorska miejscowość turystyczna oddalona o 12 km od Kołobrzegu. Jej najcenniejszym walorem jest położenie - urozmaicona linia brzegowa z miejscami unikalnymi urwistymi klifami opadającymi ku pięknej, szerokiej na 15 metrów plaży. Specyficzny mikroklimat, charakteryzuje się dużym nasłonecznieniem i zawartością w powietrzu leczniczego morskiego aerozolu. Dużą atrakcję stanowi molo, wybiegające na ponad 100 metrów w morze.
Miejsce pobytu
Ośrodek Wczasowy Neptun, ul. Promenada 1, 78-111 Sianożęty.
Jeden z najlepszych ośrodków kolonijnych w okolicy Kołobrzegu. W skład wchodzą trzy budynki dwupiętrowe ogółem na 256 miejsc. Ośrodek położony jest z dala od dróg komunikacyjnych w odległości ok. 30 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży. Do dyspozycji dużym zapleczem sportowo-rekreacyjne. Recepcja czynna całą dobę z zapewnieniem bezpieczeństwa na obiekcie. Teren w całości ogrodzony i oświetlony.

Mapa miejsca imprezy

Informacje dodatkowe

Należy spakować
Przybory do mycia, dwa ręczniki (w tym jeden kompielowy), poduszkę albo jaśka, długie spodnie i bluzę z długimi rękawami albo polar na zachody słońca, cienką kurtkę ortalionową, buty typu adidasy oraz drugie buty osłaniające palce, krótkie spodenki i koszulki z krótkimi rękawami, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, czapeczkę albo kapelusik, dobry humor i dużo uśmiechu! Przydadzą się także zeszyt w kratkę i przybory do pisania.
Nie zabierać
Nie ma potrzeby zabierania telefonów komórkowych, tabletów, aparatów fotograficznych. Zdjęcia będzie na bieżąco wykonywała kadra kolonijna.
Kieszonkowe
Minimalna kwota. Na terenie ośrodka znajduje się mała kawiarenka. Podczas koloni wszystkie wstępy i atrakcje nie wymagają płatności.Rezerwuj teraz

Osoba zgłaszająca

*Wstępna rezerwacja blokuje miejsce dla podanego uczestnika do momentu podpisania Umowy Zgłoszenie i wpłaty zaliczki, jednak nie dłużej niż na okres 7 dni, chyba że potwierdzono inaczej.