Lokalizacja

Władysławowo, to urokliwa miejscowość turystyczna w północnej części województwa pomorskiego, nad Morzem Bałtyckim, u nasady Mierzei Helskiej. Bogate walory przyrodnicze, około 30 atrakcji turystycznych, nasłonecznione, szerokie i czyste plaże oraz cudowny morski klimat sprawiają, że miejscowość ta cieszy się stale rosnącą popularnością. Dużą atrakcję stanowi jeden z najważniejszych portów rybackich na Bałtyku.

Szczegóły oferty

Czas trwania
7 dni pobytu na miejscu + czas na dojazd.
Wielkość grupy
45 + 4 opiekunów gratis.
Transport
Kolej.
Wyjazd w pierwszym dniu w godzinach wieczornych - przejazd nocny (za zgodą rodziców) - pobyt od rana drugiego dnia do wieczora przedostatniego dnia - przejazd nocny (za zgodą rodziców) - powrót ostatniego dnia w godzinach rannych.
Miejsce pobytu
Dom Wczasowo Kolonijny Ambasador.
Ośrodek usytuowany w odległości ok. 1500 m od morza, przeznaczony jest dla zorganizowanych grup młodzieży. Budynek murowany, dwupiętrowy dysponuje łącznie 50-cioma miejscami noclegowymi. Teren w całości ogrodzony i dozorowany.
Jadalnia-świetlica z możliwością prowadzenia zajęć edukacyjnych i zabaw, wyposażona w TV i DVD, miejsce na grill, a w odległości 200 metrów od ośrodka - ogólnodostępne boiska sportowe i plac zabaw.
Zakwaterowanie
Pokoje z łazienkami.
Pokoje 2-5 osobowe i typy studio z pełnym węzłem sanitarnym i bieżącą ciepłą wodą oraz TV i WiFi. Wyposażenie pokoju: tapczany jednoosobowe, szafa, stoliczek, półki na ścianach. Pokoje przed każdym sezonem są odświeżane.
Wyżywienie
FF - pełne wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja.
Całodzienne wyżywienie obejmujące śniadanie, obiad, podwieczorek, kolację oraz suchy prowiant na całodzienne wycieczki i podróż powrotną. Posiłki urozmaicone, odpowiadające normom zarówno pod względem ilości, jak i jakości oraz wartości odżywczych, bogate w witaminy, dużą ilość warzyw i owoców.
Ubezpieczenie
NNW
Dla wszystkich uczestników i wychowawców. Suma ubezpieczenia przypadająca na jedną osobę wynosi: NNW do 6000.00 PLN.

Cena

1670,- zl
Podana cena na jedną osobę brutto (opiekunowie: rabat 100%).
Cena obejmuje
Realizację programu, transport (z Bielska-Białej*), noclegi (pokoje z łazienkami), wyżywienie, wszystkie bilety wstępu, opłatę przewodników w miejscach zwiedzania, udział pilota, ubezpieczenie NNW.

*)Transport nie z Bielska-Białej? Może być z Warszawy, Krakowa, Katowic, Gliwic lub innej miejscowości. Wypełnij formularz zapytania o cenę na dole strony, a otrzymasz tą ofertę uwzględniającą transport ze wskazanego miejsca!

Istnieje możliwość modyfikacji wielkości grupy, czasu trwania imprezy i programu. W ostatecznej kalkulacji zawsze stosowany jest przelicznik co do jednego uczestnika oraz 1/10 dzieci opiekun gratis!

Program zielonej szkoły

Proponowany program zielonej szkoły zakłada maksymalne zagospodarowanie czasu spędzanego przez jej uczestników pod opieką opiekunów. Nie oznacza to jednak narzucenie sztywnego harmonogramu (lub jego braku!). Wyróżnikiem zielonych szkół organizowanych przez COOLTUR jest pozostawiona w gestii opiekunów możliwość decydowania w mniejszych grupach o aktualnie realizowanym elemencie programu pozalekcyjnego, przykładowo: plażowania, rozgrywek sportowych czy spaceru po okolicy. Jedynym narzuconym ograniczeniem są elementy programu ustalone wcześniej, jak wycieczki fakultatywne czy ogniska.

W trakcie trwania zielonej szkoły na terenie ośrodka obecny będzie przedstawiciel organizatora, co dodatkowo wpłynie na możliwość kontroli i reagowania na ewentualnie pojawiające się od opiekunów propozycje modyfikacji programu.

Najważniejsze elementy programu

Wycieczki programowe
- Wycieczka edukacyjna koleją do Helu (czas trwania: 5-6 godzin, prowiant): Fokarium, Latarnia morska, Muzeum Obrony Wybrzeża.

Możliwość zorganizowania kolejnych wycieczek (dodatkowo płatnych). Do wyboru: 1) Trójmiasto: Gdańsk (Główne Miasto, Muzeum Archeologiczne), Gdynia (Akwarium Gdyńskie). 2) Słowiński Park Narodowy. 3) Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku. 4) Pływalnia Aquarius Centralnego Ośrodka Sportu OPO Ceniewo. 5) Rejs statkiem z portu we Władysławowie

Wycieczki środowiskowe - piesze
- Wąwóz Chłapowski,
- Władysławowo - największy port rybacki w basenie Morza Bałtyckiego - spacer po porcie.

Pozostałe elementy programu możliwe do organizacji w trakcie pobytu (rezydent zapewnia pomoc przy organizacji)
- Neptunalia - chrzest, pasowanie, zabawy na plaży (rezydent zapewnia dyplomy),
- Grill z pieczeniem kiełbasek,
- Prelekcje ekologiczne poprzedzające wycieczki,
- Rywalizacja zespołów przez cały czas trwania zielonej szkoły (np. konkurs czystości),
- Gry sportowe, konkursy i zabawy na wolnym powietrzu (np.: siatkówka, koszykówka, piłka nożna, dwa ognie, konkurs rzeźby z piasku, konkurs rysunków wielkoformatowych i inne),
- Gry, zabawy i konkursy świetlicowe (np.: turniej tenisa stołowego, konkurs plastyczny, piosenki, konkurs na przebranie, zabawy integracyjne i inne),
- Dyskoteki i bale przebierańców,
- Dyplomy uczestnictwa (zapewnia rezydent).
Zapytaj o cenę

Podaj liczbę uczestników pełnopłatnych Podaj liczbę opiekunów. U nas zawsze
1 opiekun na 10 dzieci gratis!

Twoje dane