Lokalizacja

Władysławowo, to urokliwa miejscowość turystyczna w północnej części województwa pomorskiego, nad Morzem Bałtyckim, u nasady Mierzei Helskiej. Bogate walory przyrodnicze, około 30 atrakcji turystycznych, nasłonecznione, szerokie i czyste plaże oraz cudowny morski klimat sprawiają, że miejscowość ta cieszy się stale rosnącą popularnością. Dużą atrakcję stanowi jeden z najważniejszych portów rybackich na Bałtyku.

Szczegóły oferty

Czas trwania
7 dni pobytu na miejscu + czas na dojazd.
Wielkość grupy
45 + 4 opiekunów gratis.
Transport
Kolej + Autokar.
Wyjazd w pierwszym dniu w godzinach wieczornych - przejazd nocny (za zgodą rodziców) - pobyt od rana drugiego dnia do wieczora przedostatniego dnia - przejazd nocny (za zgodą rodziców) - powrót ostatniego dnia w godzinach rannych.
Miejsce pobytu
Pokoje Gościnne .
Ośrodek usytuowany w odległości ok. 1500 m od morza, przeznaczony jest dla zorganizowanych grup młodzieży. Budynek murowany, dwupiętrowy dysponuje łącznie 50-cioma miejscami noclegowymi. Recepcja czynna całą dobę. Teren w całości ogrodzony i dozorowany. Możliwość stałego kontaktu dzieci z rodzicami poprzez 24-godzinną obsługę telefoniczną.
Jadalnia-świetlica z możliwością prowadzenia zajęć edukacyjnych i zabaw, wyposażona w TV i DVD, mini boisko do siatkówki lub badmintona, salka do tenisa stołowego, plac zabaw, miejsce na ognisko i grill, a w odległości 200 metrów od ośrodka - ogólnodostępne boiska sportowe.
Zakwaterowanie
Pokoje z łazienkami.
Pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i bieżącą ciepłą wodą oraz TV-SAT i Internetem. Wyposażenie pokoju: tapczany jednoosobowe, szafa, stoliczek, półki na ścianach. Pokoje przed każdym sezonem są odświeżane, a w trakcie trwania zielonej szkoły co drugi dzień sprzątane.
Wyżywienie
FF - pełne wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja.
Całodzienne wyżywienie obejmujące śniadanie, obiad, podwieczorek, kolację oraz suchy prowiant na wycieczki autokarowe i podróż powrotną. Posiłki urozmaicone, odpowiadające normom zarówno pod względem ilości, jak i jakości oraz wartości odżywczych, bogate w witaminy, dużą ilość warzyw i owoców. Dodatkowo uczestnicy przez całą dobę mają udostępnione napoje.
Ubezpieczenie
NNW
Dla wszystkich uczestników i wychowawców. Suma ubezpieczenia przypadająca na jedną osobę wynosi: NNW do 10000.00 PLN.

Cena
Przepraszamy. Cena chwilowo niedostępna.
Prosimy o wypełnienie formularza zapytania o cenę na tej stronie.

Istnieje możliwość modyfikacji wielkości grupy, czasu trwania imprezy i programu. W ostatecznej kalkulacji zawsze stosowany jest przelicznik co do jednego uczestnika oraz 1/10 dzieci opiekun gratis!

Program zielonej szkoły

Proponowany program zielonej szkoły zakłada maksymalne zagospodarowanie czasu spędzanego przez jej uczestników pod opieką wychowawców. Nie oznacza to jednak narzucenie sztywnego harmonogramu (lub jego braku!). Wyróżnikiem zielonych szkół organizowanych przez COOLTUR jest pozostawiona w gestii jej uczestników możliwość decydowania w mniejszych grupach o kolejności realizowania poszczególnych elementów programu pozalekcyjnego. Jedynym narzuconym ograniczeniem, oprócz warunków pogodowych, jest zebranie odpowiedniej ilościowo grupy która pod opieką wyznaczonego wychowawcy w danym czasie przykładowo: gra mecz siatkówki, spędza czas na plaży czy poznaje okolicę podczas wycieczki rowerowej. Taka organizacja czasu pozwala na realizację wszystkich zaplanowanych elementów programu zgodnie z hasłem: "Kadra dla uczestników!".

W trakcie trwania imprezy na terenie ośrodka obecny będzie przedstawiciel organizatora, co dodatkowo wpłynie na możliwość kontroli i reagowania na ewentualnie pojawiające się propozycje dyrekcji szkoły, nauczycieli-wychowawców lub rodziców do zaproponowanego programu.

Najważniejsze elementy programu

Wycieczki programowe
- Autokarowa wycieczka edukacyjna do Trójmiasta (czas trwania: 5-6 godzin, prowiant): Gdańsk: zwiedzanie z przewodnikiem starego miasta: ulica Mariacka, Muzeum Archeologiczne. Gdynia: Akwarium Gdyńskie.

Możliwość zorganizowania kolejnych wycieczek (dodatkowo płatnych). Do wyboru: 1) Hel (Fokarium, Latarnia morska, Muzeum Obrony wybrzeża). 2) Słowiński Park Narodowy. 3) Malbork - Zamek Krzyżacki. 4) Wycieczka rekreacyjna do parku wodnego Centralnego Ośrodka Sportu OPO "CETNIEWO". 5) Wycieczka rekreacyjna - rejs statkiem z portu we Władysławowie

Wycieczki środowiskowe - piesze
- Wąwóz Chłapowski,
- Władysławowo - największy port rybacki w basenie Morza Bałtyckiego - spacer po porcie.

Pozostałe elementy programu możliwe do organizacji w trakcie pobytu (rezydent zapewnia pomoc przy organizacji)
- Neptunalia - chrzest, pasowanie, zabawy na plaży (rezydent zapewnia dyplomy),
- Spotkanie z folklorem Kaszubskim,
- Ogniska (w tym jedno z pieczeniem kiełbasek),
- Prelekcje ekologiczne poprzedzające wycieczki,
- Rywalizacja zespołów przez cały czas trwania zielonej szkoły (np. konkurs czystości),
- Gry sportowe, konkursy i zabawy na wolnym powietrzu (np.: siatkówka, koszykówka, piłka nożna, dwa ognie, konkurs rzeźby z piasku, konkurs rysunków wielkoformatowych i inne),
- Gry, zabawy i konkursy świetlicowe (np.: turniej tenisa stołowego, konkurs plastyczny, piosenki, konkurs na przebranie, zabawy integracyjne i inne),
- Dyskoteki i bale przebierańców,
- Dyplomy uczestnictwa (zapewnia rezydent).
Zapytaj o cenę

Podaj liczbę uczestników pełnopłatnych Podaj liczbę opiekunów. U nas zawsze
1 opiekun na 10 dzieci gratis!

Twoje dane