O nasCOOLTUR
Centrum Organizacji Czasu

COOLTUR - Centrum Organizacji Czasu

Już od 18 lat organizujemy wycieczki dla szkół i przedszkoli oraz zielone szkoły w całej Polsce, krajowe i zagraniczne, a także wakacyjne kolonie tematyczne w górach i nad morzem. Imprezy dla dzieci to nasza specjalizacja i główny zakres działalności.

COOLTUR jest licencjonowanym organizatorem turystyki. Posiadamy wpis do Rejestru organizatorów turystyki i przedsiębiorców ułatwiających nabywanie powiązanych usług turystycznych Marszałka Województwa Śląskiego pod numerem 615 oraz aktualną Gwarancję Ubezpieczeniową udzieloną przez Towarzystwo Ubezpieczeń EUROPA S.A., dotyczącą pokrycia kosztów powrotu klientów do kraju, a także zwrotu wpłat wniesionych przez klientów za imprezę turystyczną, o numerze GT 163/2023, której beneficjentem jest Marszałek Województwa Śląskiego.

2 miejscu w Polsce

W 2010 roku firma COOLTUR - Centrum Organizacji Czasu została sklasyfikowana na 2 miejscu w Polsce w ogólnopolskim rankingu firm branży turystycznej "Złota 50" 2010 magazynu Rynek Turystyczny w kategorii biura małe.

Mając świadomość odpowiedzialności i znając realia, pomagamy nauczycielom i rodzicom przygotować i przeprowadzić ciekawą, a zarazem bezpieczną wycieczkę, zapewniając wszystkie niezbędne usługi. Kompletne i gotowe propozycje uwzględniają transport autokarem lub na życzenie pociągiem, wymagane rezerwacje, bilety wstępu, opiekę przewodników i pilota COOLTUR oraz ubezpieczenie, a podczas wyjazdów wielodniowych zakwaterowanie w sprawdzonych obiektach noclegowych i wyżywienie, dostosowane do oczekiwań grupy.

Z kolei wakacyjne kolonie COOLTUR dedykujemy przede wszystkim najmłodszym, dla których często jest to ich pierwszy samodzielny wyjazd. Wiedząc jak trudne bywają rozstania, nie tylko dla dzieci, i obdarzeni zaufaniem rodziców, odwdzięczamy się szczęściem dzieci przez wiele kolejnych sezonów. Czuwa nad tym doświadczona i zawsze sprawdzona kadra pedagogiczna.

Wycieczki i kolonie organizujemy przede wszystkim z myślą o dzieciach. To ich zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Proponujemy gotowe programy po Polsce, Czechach, Niemczech i Słowacji, jedno lub wielodniowe, albo przygotowujemy program wg potrzeb, dla chętnych z całego kraju. Staramy się, aby każda impreza była urozmaicona, jednak nie przeładowana. Bezpieczna, ale i wesoła.

...bo inspiruje nas dziecięca ciekawość!